WordPress Simple Press Forum Kurulumu

WordPress Simple Press Forum Kurulumu

WordPresste forum kurmak isteyenler için simple press forum tavsiye edebileceğim en iyi forum. Nasıl göründüğünü test etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Peki kurulumu nasıl yapıyoruz? İlk olarak sayfalar kısmından Forum başlıklı yeni bir sayfa açıyoruz. Kurulumdan önce dikkat etmeniz gereken konu wordpress sürümünüzle uyumlu sürümdeki simple press forum sürümünü tespit etmeniz. Eğer son sürümü sizin wordpress sürümünüzle […]

WordPresste forum kurmak isteyenler için simple press forum tavsiye edebileceğim en iyi forum. Nasıl göründüğünü test etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Peki kurulumu nasıl yapıyoruz? İlk olarak sayfalar kısmından Forum başlıklı yeni bir sayfa açıyoruz. Kurulumdan önce dikkat etmeniz gereken konu wordpress sürümünüzle uyumlu sürümdeki simple press forum sürümünü tespit etmeniz. Eğer son sürümü sizin wordpress sürümünüzle uyumlu görünüyorsa son sürümünü indirmek için Simple Press Forum İndir linkine tıklayın.

 

Açılan sayfada free add to basket(ücretsiz sepete ekle)  butonuna basıyoruz.  Sonra gelen  Checkout tuşuna basın. Sayfa sizi sepetinize yönlendirecek.  Alt kısımda ilgili üyelik alanlarını doldurup purchase(satın al) butonuna basınca simple-press.zip dosyasınını ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmiş oluyorsunuz. WordPress admin panalinden sırasıyla eklentiler>>yeni ekle tıklayıp yukarda bulunan yükle butonuna tıklayın. Gözat butonuna tuşlayarak bilgisayarımıza indirdiğimiz zip formatındaki simple press forumu wordpres eklentilerine yüküyoruz. Eklentiyi etkinleştirdikten sonra forumumuz kullanıma hazır hale gelmiş demektir. Hepsi bu kadar…  Güle güle kullanın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?