Samsung 500GB HD503HI Harddisk

Samsung 500GB HD503HI Harddisk

Samsung 500GB HD503HI, EcoGreen F3 serisinden 475 gram ağırlığında ve 102 x 26 x 147 mm (genişlik x yükseklik x derinlik) boyutlarında bir üründür. Çevre dostu bu sabit disk, daha düşük güç tüketimi ile yüksek performanslı cihazlara olan talebi karşılamak üzere tasarlanmıştır. Samsung’un F3 Serisi EcoGreen Sürücü (F3EG), yeşil bilgi işlem ortamları için ideal yüksek […]

Samsung 500GB HD503HI, EcoGreen F3 serisinden 475 gram ağırlığında ve 102 x 26 x 147 mm (genişlik x yükseklik x derinlik) boyutlarında bir üründür. Çevre dostu bu sabit disk, daha düşük güç tüketimi ile yüksek performanslı cihazlara olan talebi karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Samsung’un F3 Serisi EcoGreen Sürücü (F3EG), yeşil bilgi işlem ortamları için ideal yüksek kapasiteli bir sürücüdür. Yeni çevre dostu sabit disk, F3EG, daha düşük güç tüketimi ile yüksek performanslı cihazlara olan talebi karşılamak üzere tasarlanmıştır. Samsung EcoGreen F3, doğru kapasite, hızlı performans ve enerji tasarrufu dengesi ile depolama sistemleri tasarlamayı mümkün kılar. 

Samsung F3EG, dünyanın en iyi alan yoğunluğuna ve 5400 RPM devir hızında sahiptir. Samsung, yeni nesil teknolojiyi günümüzün tek diskli platformuna dmnüştüren gelişmiş bir veri kayıt teknolojisi kullanıyor ve Samsung’un yeni 5400RPM diskleri 7200 RPM hızla çalışabiliyor. Dahili SysMark test sonuçları, F3EG’in 7200RPM hızıyla aynı performans gösterdiğini ve diğer yeşil disklerden% 10 daha hızlı çalıştığını doğruluyor

 

Samsung markasına ait model doğru kapasite, hızlı performans ve enerji tasarrufu dengesi ile depolama sistemleri tasarlamayı mümkün kılar. Dünyadaki en geniş alanlı sabit disklerden biri olup 5400 RPM devir hızında sahiptir.

 

Çevre Dostu, Verimli ve Hızlı

 

En belirgin özelliği çevre dostu olması, enerji sarfiyatı açısından verimli olması ve bunların yanı sıra sessiz ve işlevsel çalışmasıdır. 5400 RPM işlemci hızı ve 16 megabayt ön bellekleme ile birlikte, 300 mb / s veri aktarım hızına sahiptir. Çift ARM tabanlı yazılımıyla oldukça gelişmiş bir performans sunar. 500 gb’lik bir kapasiteye sahip kaliteli ve çevre dostu bir üründür.

 

Samsung’un bu ürünü, hareketli kolu üzerinden okunabilen ve üzerine yazılabilen, hızlı dönen diskleri veya plakaları kullanarak verileri saklayan bir sabit disk sürücüsüdür. Sabit disk sürücüleri genellikle büyük bir depolama kapasitesine sahiptir ve bu nedenle büyük miktarda veri depolamak için idealdir.

 

Depolama Kapasitenizi Artırabilirsiniz

Bu Samsung sabit disk, sisteminize yıldırım hızlı performans ve sessiz çalışma olanağı sağlayarak sistemin yükseltilmesine olanak tanır. Sahip olduğu 500 gb alanla uygulamalarınızı, müziklerinizi, filmlerinizi, fotoğraflarınızı, veri dosyalarınızı ve daha pek çok şeyi depolamakta hiçbir probleminiz olmayacaktır.

 

16 MB tamponla birlikte dakikada 7200 devir hızı sorunsuz ve güvenilir bir çalışma sağlarken, 8.9 ms ortalama arama süresi ve 4.17 ms ortalama gecikme ile şimşek hızlı transferler yapabileceğiniz anlamına gelir. Seri ATA arayüzü kurulumu kolaylaştırır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?