Anatolium Ops Play Kids Oyun Alanı

Anatolium Ops Play Kids Oyun Alanı

Ankara’nın Abidibpaşa semtinde bulunan Anatolium Alışveriş Merkezi’nin -2. katında bulunan ops play kids oyun alanı çocukların çok eğlenceli dakikalar geçirmesine olanak tanıyor. Alanda trambolin, kaydıraklar, çeşitli dönen hareketli oyuncaklar, top havuzu gibi çocukların en çok sevdiği eğlenceli oyun alanı ekipmanları bulunuyor. Ücreti biraz pahalı olsada ara sıra gitmek çocuklar için farklı bir aktivite ve eğlence […]

Ankara’nın Abidibpaşa semtinde bulunan Anatolium Alışveriş Merkezi’nin -2. katında bulunan ops play kids oyun alanı çocukların çok eğlenceli dakikalar geçirmesine olanak tanıyor.

Alanda trambolin, kaydıraklar, çeşitli dönen hareketli oyuncaklar, top havuzu gibi çocukların en çok sevdiği eğlenceli oyun alanı ekipmanları bulunuyor. Ücreti biraz pahalı olsada ara sıra gitmek çocuklar için farklı bir aktivite ve eğlence olanağı olabilir.

Ebeveynler kenarlarda bulunan bar masasındaki taburelerde oturarak çay eşliğinde çocuklarını takip edebilecekleri gibi, çocuklarını görevli ablalara emanet edip alışveriş merkezinde özgürce gezmenin keyfine de varabilirler. Fiyatlar biraz pahalı olsa da ara ara gidilebilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?