Kesman Ciğer Oyun Alanı

Kesman Ciğer Oyun Alanı

Ankara’da Balgat’ta yer alan Kesman ciğer tamamen çocuk dostu olarak tasarlanmış bir restoran. Üst kat tamamen çocuklu ailelere ayrılmış. Mekan temiz ve ferah. Anne-çocuk buluşmaları için de ideal. Gidenler bilir, eskiden kesman ciğerin girişinde küçük bir oyun alanı vardı ve biraz küçük ve yetersizdi. Hemen girişte ter alması nedeniyle de kışları soğuk oluyordu. Yeni oyun […]

Ankara’da Balgat’ta yer alan Kesman ciğer tamamen çocuk dostu olarak tasarlanmış bir restoran. Üst kat tamamen çocuklu ailelere ayrılmış. Mekan temiz ve ferah. Anne-çocuk buluşmaları için de ideal.

kesman oyun alanı

Gidenler bilir, eskiden kesman ciğerin girişinde küçük bir oyun alanı vardı ve biraz küçük ve yetersizdi. Hemen girişte ter alması nedeniyle de kışları soğuk oluyordu.

kesman ciğer

Yeni oyun alanı ise oldukça geniş ve çok da güzel. Üst katta bulunuyor. Üst katta oyun alanı yanında yemek masaları da var. Ebeveynler keyifle yemek yerken çocuklarını da görebiliyorlar. Oyun alanında hareketli ve sesli oyuncaklar ile çocuklarınızın bir hayli eğlenceli vakitler geçireceğinden emin olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?