Ankara Etlik Anne Çocuk Oyun Evi

Ankara Etlik Anne Çocuk Oyun Evi

Anne & Çocuk Oyun Evi; çocuklarımıza kendilerini ve çevrelerini daha iyi keşfedebilecekleri mekân ve ekipmanlar sağlayarak, konularında uzman eğitmenler eşliğinde çocuklarımızın ince ve kaba kas gelişiminin yanı şıra zihinsel, sosyal, duyusal ve psikolojik gelişimlerini destekleyen oyunla öğrenme ve aktivite merkezidir. Kurucusu: Hande Hanım, 1 çocuk annesi, İngilizce öğretmeni ve montessori eğitmenidir. Faaliyetlerimiz: Oyunla Öğren Programı: […]

Anne & Çocuk Oyun Evi; çocuklarımıza kendilerini ve çevrelerini daha iyi keşfedebilecekleri mekân ve ekipmanlar sağlayarak, konularında uzman eğitmenler eşliğinde çocuklarımızın ince ve kaba kas gelişiminin yanı şıra zihinsel, sosyal, duyusal ve psikolojik gelişimlerini destekleyen oyunla öğrenme ve aktivite merkezidir.

Kurucusu: Hande Hanım, 1 çocuk annesi, İngilizce öğretmeni ve montessori eğitmenidir.

Faaliyetlerimiz:

Oyunla Öğren Programı: 0-6 yaş çocukların, velisi eşliğinde her gelişim alanından aktivitelere katıldıkları iki saatlik eğitim programıdır. Bu eğitimler en fazla 8’er kişilik gruplar halinde ve 2 anaokulu öğretmeni önderliğinde uygulanmaktadır. Çocuğun yaşına uygun olarak haftada istenilen sayıda gruba
katılım yapılabilir. Ders içerğinde; grubun ilgi süresine göre geçişleri olan farklı konularda aktiviteler (sanatsal aktiviteler, kavram çalışmaları, müzik ve dans faaliyetleri, kukla ve drama etkinlikleri, motor beceri çalışmaları, sportif faaliyetler…) bulunmaktadır.

Yarım Günlük Eğitim Programı: 3-6 yaş arası çocukların velisiz katılım yapabildikleri eğitim programımızdır. Yarım günlük ders programı içerisinde; Çocuk yogası, İngilizce, Dans ve müzik, Türkçe dil etkinliği, Sanat etkinliği, Bilim ve deney ve ara öğün saatleri bulunmaktadır.

Oyunla öğren programı ve yarım günlük eğitim programlarına katılan çocuklarımızın velileri bekleme alanımızda çay-kahve içebilir, kitaplıktan faydalanabilirler.

Branş Dersleri: Konularında uzman eğitmenler eşliğinde aylık programlar dahilinde katılım sağlayabileceğiniz branş derslerimiz: Bale, Yaratıcı Drama, Jimnastik, Tekvando, Orff, Pilates

Serbest Oyun: Çocuklar serbest oyun saatlerinde , güvenli ve gelişimlerini destekleyen bu ortamda farklı özellik ve kabiliyetlerini geliştirmeye yönelik tasarlanan tırmanma duvarı, top havuzu, trambolin, denge platformu, oyun tüneli, oyun çadırı, ilgi köşeleri, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar vb. ekipmanlar eşliğinde istediklerini bağımsız bir şekilde keşfedebilmeyi tecrübe edebilecek ve özgüvenlerini geliştirebilecekler.

Özel Gün Kutlamaları: Çocuklarımız için hazırladığımız aktiviteli ve temalı partilerimiz sayesinde onların hem gelişimlerine hem de sosyalleşmesine destek olmaktayız. Doğum günü, baby shower, yılbaşı , anneler ve babalar günü, 23 Nisan ve 29 Ekim kutlamaları gibi eğlenceli ve eğitici pek çok farklı
etkinlikler düzenlemekteyiz.

Etlik anne çocuk oyun evi

 

Etkinlik Paketleri: Çocuklarınız ile evlerinizde kaliteli zaman geçirebilmeniz için hazırlanmaktadır.
İçeriği her ay değişmektedir. Paket içerikleri çocukların yaşlarına ve talep edilen gelişim alanına göre özel olarak hazırlanmaktadır.

Atölye Çalışmaları: Aylık periyodlar halinde yapılan, çeşitli yaş gruplarıyla birlikte farklı konularda anne-çocuk oyun evi olarak düzenlediğimiz özel etkinlik günleridir. Mutfak atölyeleri (Pizza, Waffle, Şeker hamurlu kurabiye..), boyama atölyeleri, seramik atölyesi, fen atölyeleri, vb.

İletişim:
Tel: 0555 300 80 90 – 0530 300 80 95
Adres: Bağcı Cad. No: 76/1 Etlik/ANKARA
www.annecocukoyunevi.org

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Çok Güzel Bir Kres Arkadsımın Kardesı Gidiyordu Onu Almaya Gititiğimizde Gözlemledim Çoçukları Güvenle Teslim Edebilirsiniz.

  2. Öncelikle kreş, bakım evleri, çocuk, sağlık, eğitim dikkat edilecek konular… Bu yönde başrılar… Olanı takdir ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?