Android FTP Programı

Android FTP Programı

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda android cep telefonlarından FTP’ye bağlanmanıza olanak sağlayan en kullanışlı programlardan biri olan x-plore file manager uygulamasından söz etmek istiyorum. Bu programı bilgisayarımın bozulmasından sonra, websitemi yedekleme ihtiyacı oluşunca yaptığım araştırmalar neticesinde keşfettim. x-plore file manager uygulamasını keşfetmeden önce pek çok android FTP aplikasyonu denemiş biri olarak kesinlikle en kullanışlı olanı x-plore […]

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda android cep telefonlarından FTP’ye bağlanmanıza olanak sağlayan en kullanışlı programlardan biri olan x-plore file manager uygulamasından söz etmek istiyorum. Bu programı bilgisayarımın bozulmasından sonra, websitemi yedekleme ihtiyacı oluşunca yaptığım araştırmalar neticesinde keşfettim.

Ftp Android Uygulaması

x-plore file manager uygulamasını keşfetmeden önce pek çok android FTP aplikasyonu denemiş biri olarak kesinlikle en kullanışlı olanı x-plore diyebilirim.
Bu uygulamayı da, diğer Android uygulamaları gibi Play Store’den 2 dakikada ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Bu aslında bir dosya yöneticisi. Programı indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilir, istediğiniz sunucudan istesiğiniz kadar FTP hesabını ekleyerek, şifresiz bir şekilde FTP dosyalarınıza her an ulaşabilirsiniz.

İsterseniz gizli dosyalarınıza bile buradan ulaşmanız mümkün. X-plore file manager uygulamasına kullanıcı adı, FTP hesabı eklemek için FTP Kullanıcı adı, şifresi ve sunucu IP adresini bir defa doğru şekilde girmeniz yeterli.

Bu programla dosyaları telefona transfer edebilir, editleyebilirsiniz. Telefondan istediğiniz dosyaları FTP’ye yükleyebilirsiniz. Yani kısaca programı kurarak hayatınızı kolaylaştırabilir, istediğiniz her yerden web sitenizin dosyalarına ulaşabilirsiniz.

Ftp Android telefon uygulaması

Android’den web sitesi dosyalarınıza erişim sağlamak istiyorsanız başka programları deneyerek vaktinizi boşa harcamayın derim. Eğer bir sorunuz olursa aşağıya yorum ekleyerek bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

    BİRDE BUNLARA BAKIN

    Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?